Woonzorgcentrum Vacatures
>> Home >> Contact

Contactgegevens

CM-woonzorgcentrum Engelendale

Vlamingdam 34

8000 Brugge

Tel: 050/33 68 19

Fax: 050/34 85 34

E-mail: Rik.Coture@squatina.be

Bereikbaarheid

  • Bereikbaar met de bus: Lijn 13 (station centrum AZ St-Jan)
  •   Afstappen aan halte Brugge Howest
  • Bereikbaar met de wagen:
  •   oprit bezoekersparking via Kapelstraat

plan

Contactpersoon Email
Directeur Rik Coture Coture.Rik@squatina.be
Hoofdverpleegkundige afdeling 1 en 2 Sofie Schoonheere Schoonheere.Sofie@squatina.be
Hoofdverpleegkundige afdeling 3 en 4 Hilde Vaneessen Vaneessen.Hilde@squatina.be
Kinesitherapie Iris Bamelis Bamelis.Iris@squatina.be
Sociaal verpleegkundige Anne Deceur Deceur.Anne@squatina.be
Ergotherapie en animatie Stephanie Verbouw Verbouw.Stephanie@squatina.be
Ineke Stevens
Ingrid Retour
Vrijwilligerswerking Stephanie Verbouw Verbouw.Stephanie@squatina.be